2024-08-07
Akademia GOZ | bezpłatne szkolenia i doradztwo w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym
Przedsiębiorco,
Jesteś przygotowany na ESG?
Czy potrafisz obliczyć ślad węglowy swojej organizacji?
Chcesz poprawić wizerunek swojej firmy, podnieść konkurencyjność i nadążyć za zieloną transformacją Europy?
22 sierpnia 2024 r. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie online, na którym będzie można otrzymać informacje na temat projektu Akademia GOZ:
- Jakie są jego cele – rozwój kompetencji przedsiębiorstw w zakresie Gospodarki o obiegu zamkniętym;
- Jakie są zasady rekrutacji do projektu;
- Z jakiego wsparcia można skorzystać w ramach projektu – ze szkoleń i doradztwa w zakresie wprowadzania GOZ w przedsiębiorstwie;
- Zasady finansowania wsparcia – udział w projekcie jest dla przedsiębiorcy bezpłatny.
Spotkanie organizowane na platformie MS Teams | kliknij w link i dołącz do spotkania
Do pobrania również Ulotka_Akademia_GOZ .
Udział w projekcie mogą wziąć pracownicy mikro, małych, średnich i dużych firm z całej Polski. Zaproszenie kierowane jest do przedsiębiorstw zainteresowanych wdrożeniem lub rozwojem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ).
Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Numer projektu: FERS.01.03-IP.09-0086/23
Termin realizacji projektu: od 01.03.2024 do 28.02.2027
Obszar realizacji projektu: cała Polska
Cel projektu: Dzięki otrzymanemu wsparciu, pracodawcy i ich pracownicy/pracowniczki będą mogli wziąć udział w szkoleniach i działaniach doradczych, które zwiększą świadomość znaczenia i korzyści z wdrożenia GOZ w przedsiębiorstwie.
Grupa docelowa: Do udziału w projekcie zapraszamy 490 kobiet i 400 mężczyzn pracujących w mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, które chcą rozwinąć lub wdrożyć procesy gospodarki o obiegu zamkniętym.
Główne korzyści płynące z udziału w projekcie Akademia GOZ
Nie jest wymagany wkład własny przedsiębiorstwa.
Wysokość dofinansowania przypadająca na jednego Uczestnika lub Uczestniczkę zostanie obliczona indywidualnie na podstawie zdefiniowanych potrzeb szkoleniowych i doradczych.
Po ukończeniu udziału w projekcie rozliczymy faktycznie wykorzystaną kwotę wsparcia. Na jej wysokość będą miały wpływ: liczba godzin szkolenia i doradztwa oraz koszty wyżywienia, noclegów, dojazdów. Na podstawie ostatecznego rozliczenia dokonamy korekty udzielonej pomocy de minimis
Dofinansowanie zostanie udzielone w ramach pomocy de minimis.